Kto vlastne sme?

Respite prináša do tvojho šatníka originalitu a pohodu. Vytvorili sme značku, ktorá dokazuje, že streetwearu a prírode to spolu naozaj ladí.

Kombinácie drevených prvkov dodáva našim výrobkom jedinečný a luxusný vzhľad. Ku každému výrobku sa vieš zladiť – či už ideš na festival , párty , ale tak tiež aj vo všedný deň. , pretože pôsobia nenútene , ale vkusne

Ako si však život užiť naplno a odlíšiť sa? Ako nebyť len jedným z davu a ako nebyť človek milión? Presne s tým ti pomôžeme my.

Ekologická stopa

Rozhodli sme sa pre používanie materiálov, ktoré zanechávajú malú ekologickú stopu. Sustainable clothing je budúcnosť celého textilného priemyslu a Respite chce byť jeho súčasťou.

Na výrobu našich produktov využívame prevažne drevo. To isté platí aj o balení. Napríklad, obal na okuliare je vyrobený z rýchlorastúceho bambusu.

Navyše, za úplne každý zakúpený produkt na našom eshope vysadíme jeden strom. Viac sa môžeš dočítať v sekci “O vysádzaní”.

Chceme dokázať, že trendový streetwear a zodpovednosť k prírode spolu môžu vytvoriť jeden harmonický celok. U nás si nájde svoje každý, naše veci pristanú aj tomu najprísnejšiemu trendsetterovi, no rovnako aj zanietenému ochrancovi prírody.

Respite , nie je len tak obyčajná značka , je to spojka medzi štýlom a ekológiou. Presvedč sa sám.

Buď in. Buď Respite.